Liucijus

Pradžia » Apie

Apie projektą

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Ši interneto svetainė kuriama Liucijaus Suslavičiaus archyvo medžiagos pagrindu. Svetainė yra atvira, nekomercinė. Joje gali būti patalpinta ir svetainės lankytojų atsiųsta medžiaga susijusi su Liucijum Suslavičium.

Svetainės pradžia ir pagrindas yra Liucijaus Suslavičiaus 2002-2007 metų straipsnių „rankraščiai" paskelbti rubrikoje Straipsniai/Rankraščiai. Tai paties autoriaus klasifikuoti straipsniai iš darbo kompiuterio. Straipsnių tekstas, pavadinimai ir bylų pavadinimai nekoreguoti. Iš pradžių jų yra paskelbiama virš 800.

Skiltyje Galerija/Automobilis Lietuvoje 1918-40 rasite medžiagos pavyzdžių, naudotų fotografijų albumui Automobilis Lietuvoje 1918-1940 (bendraautorius Klaudijus Driskius) kurti. Po šio albumo Liucijus Suslavičius brandino mintį išleisti fotografijų albumą apie sovietinio Lietuvos laikotarpio automobilius. Skiltyje Galerija/Tarybų Lietuva rasite nuotraukų pavyzdžių Liucijaus Suslavičiaus rinktų antrajam albumui.

Galerija yra skirta antrojo Liucijaus Suslavičiaus sumanymui bent iš dalies įgyvendinti. Joje bus Liucijaus Suslavičiaus asmeniškai darytų Lietuvoje fotografijų , iš kurių dalis, be abejo, būtų patekusi į antrąjį albumą, taip pat bus artimų temai fotografijų, darytų Latvijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijoje ir kitur. Deja, jos nebebus autoriaus atrinktos, pavadintos, kaip ir nebus autoriaus komentarų fotografijoms, kurie leistų pamatyti fotografijas Liucijaus Suslavičiaus akimis. Šiai spragai bent iš dalies padengti yra sudaryta galimybė svetainės lankytojams komentuoti fotografijas.

Pradedant kurti šią interneto svetainę prie didžiulio Liucijaus Suslavičiaus archyvo kol kas prisiliesta nežymiai, tad ateityje svetainė bus pildoma ir tobulinama papildoma medžiaga iš Liucijaus Suslavičiaus archyvo, taip pat Liucijų Suslavičių pažinojusių kolegų ir svetainės lankytojų atsiųsta medžiaga.

Vikipedija apie Liucijų Suslavičių

Atsiminimai.pdf

Knygos «Этот многоликий автомобиль» viršelis ir įžanga.

LSuslavic