Ferrari spalva (LT)

JO SPALVA – ,,ROSSO SCUDERIA” Liucijus Suslavičius

Jis – tai naujausias ,,Ferrari” modelis ,,Challenge Stradale”, kuris Vakarų Europoje bus pradėtas pardavinėti nuo šių metų birželio mėnesio už maždaug 165 tūkstančius eurų.

Techniškai naujas dvivietis ,,Ferrari” su uždaru kupė tipo kėbulu yra dabar gaminamų ,,Ferrari F360 Modena” ir ,,Ferrari F360 Spyder” analogas. Bet jis skiriasi nuo ,,vyresniųjų brolių”, nes yra lengvesnis ir ,,aštresnis”, sportiškesnis, be to, dažomas tik viena vienintele spalva – ,,Rosso Scuderia”(,,komandos raudonoji”), kaip ir lenktyniniai ,,Ferrari” bolidai.

Už vairuotojo nugaros prieš galinį tiltą sumontuotas toks pat kaip ir modelyje ,,F360 Modena” 400 AG išvystantis variklis. Bet 6 laipsnių automatizuota pavarų dėžė turi ne standartinį, o tokį patį kaip M.Schumacherio ,,formulėje” pavarų perjungimo mechanizmą. Elegantiškas kupė kėbulas beveik nepasikeitė – kaip patobulinsi praktiškai tobulą kūrinį? Lyginant su ,,Modena”, kitokia forma suteikta priekiniam buferiui, šoniniams veidrodėliams, panaudoti kiti iš lengvojo lydinio pagaminti ratų diskai. Kad ,,Challenge Stradale” tinka mėgėjiškoms lenktynėms, pabrėžia per priekinį gaubtą ir stogą einanti balta juosta – sportui skirtų ,,Ferrari” simbolis.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *