KRONE lankstinukas (LT)

,,KRONE” FIRMOS ,,LANKSTINUKAS” Liucijus Suslavičius

Puspriekabių – šaldytuvų gama Europos rinkoje pasipildė originaliu ir praktišku modeliu ,,Krone Cool Liner Folding Door”. Po šiuo ilgu ir sunkiu ištarti pavadinimu slypi populiariausiojo šiuo metu firmos produkto – puspriekabės ,,Cool Liner” speciali modifikacija, turinti sulankstomą iš penkių sekcijų – durų susidedantį kairįjį puspriekabės kėbulo šoną. ,,Cool Liner”, gaminama buvusioje firmos ,,Norfrig” gamykloje nedideliame Danijos mieste Hvame, buvo vienu iš faktorių, leidusių firmai ,,Krone” per du metus pakilti į antrą vietą pagal puspriekabių-šaldytuvų pardavimų Vokietijoje skaičių. Su naująja konstrukcija ,,Krone” tikisi dar padidinti pardavimų skaičių.

,,Folding Door” konstrukcijos ypatumas tame, kad iš 60 milimetrų storio iš daugelio sluoksnių plastiko suklijuotas duris galima viena ranka atidaryti į kairę arba į dešinę, sulankstyti visas į vieną ar į kitą šoną. Durys įtvirtintos grindyse ir puspriekabės stoge ir atidaromos arba fiksuojamos specialios konstrukcijos užraktais, įrengtais kiekvienų durų apatinėje dalyje. Visame kairiajame šone nėra nei vieno statramsčio, ir duris sulanksčius, krauti galima visu pločiu, pavyzdžiui, keliais krautuvais vienu metu.

Dešinysis puspriekabės šonas – iš vientisos taip pat 60 milimetrų storio plokštės. Ji priekyje tvirtinama prie itin tvirtos priekinės sienutės (,,Krone” specialistų teigimu atlaikančios švedišką kabinų testą vienos tonos svorio metalo cilindru), gale – prie galinių durų rėmo. Jame – dvivėrės plastmasinės durys. Puspriekabės grindys – ,,Low- Noise” tipo, pagamintos iš tam tikros medžiagos, slopinančios jomis riedančių krautuvų ir konteinerių su ratukais keliamą triukšmą.

Šaldymo agregatas parinktas iš ,,Thermo King” siūlomos gamos. Jis gali tiekti iki skirtingos temperatūros atšaldytą orą į du atskirus kėbulo skyrius, jei tokie skirtingiems produktams gabenti skirti skyriai įrengiami, pertveriant puspriekabę pusiau į puspriekabės komplektą įeinančia sulankstoma ,,Frigowall” tipo izoliuojančia pertvara. Į šaldymo agregatą yra įmontuota aparatūra, kontroliuojanti kiekvieno iš taip suformuotų skyrių temperatūros režimą ir automatiškai užrašanti visą procesą savirašių pagalba.

Važiuokles šio tipo puspriekabėms gamina specializuota įmonė Werlte mieste. Didelį atsparumą korozijai garantuoja dviejų pakopų važiuoklių dažymo technologija. Pradžioje jos gruntuojamos panardinant į kataforezės vonią, po to nupurškiamos milteliniais dažais ir kaitinamos terminio apdirbimo krosnyje, kol dažai išsilydo ir sudaro itin atsparų išorės poveikiui sluoksnį.

Nuotraukoje:

Puspriekabė-šaldytuvas ,,Krone Cool Liner Folding Door”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *